windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Redmi Urzadzenia Xiaomi

Tanie smartfony z potężnymi aparatami? Tego chce Xiaomi!

Fotograficzne smartfony najczęściej kojarzą nam się z dość drogimi urządzeniami, prawda? Niestety przystępne cenowo modele w tym segmencie to rzadkość. Jest jednak szansa na to, że w niedalekiej przyszłości ten stan rzeczy ulegnie zmianie – za sprawą koncernu Xiaomi. Chińczycy bowiem, według wstępnych doniesień, szykują dla nas nie lada gratkę!

Nie tylko Samsung zna się na mobilnej fotografii!

Xiaomi ma dla nas tanie foto-smartfony?

Najnowsze przecieki wskazują na to, że Xiaomi może w najbliższym czasie wydać dwa „nowe” smartfony dedykowane fanom mobilnego fotografowania. Nie bez powodu przed chwilą pojawił się cudzysłów. Wspomniane urządzenia mają być wyposażone w aparaty o rozdzielczości 108 MP i 64 MP. Pozostałe informacje ujawnione w ramach przecieku wskazują na to, że możemy mieć do czynienia z tanimi wariantami modeli Xiaomi Mi 10T i Mi 10T Pro mającymi trafić na rynek w ramach sub-marki Redmi. Nie wiadomo natomiast na jakie kompromisy będzie musiał zdecydować się koncern z Chin, by wspominane nowości były o wiele bardziej przystępne cenowo od protoplastów. Być może konieczne będzie dokonanie cięć w specyfikacji i przez to częściowe obnizenie wydajności pracy wspomnianych smartfonów? Oby w tej kwestii koncern z Chin nie pojechał zbyt mocno po bandzie.

Smartfony (i nie tylko!) od Xiaomi kochamy bowiem właśnie za mocne specyfikacje. Za świetny design i za bezkompromisowość. Jeśli niedrogie, fotograficzne smartfony od giganta z Chin zadebiutują jeszcze przed premierą pierwszych Samsungów z linii Galaxy F, to koncern z Korei może mieć utrudnione zadanie by przebić się z nimi do naszej świadomości. Obyśmy wkrótce poznali więcej szczegółów!

Źródło: GSM Arena

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS