windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android OnePlus Plotki/przecieki Urzadzenia

OnePlus 8T coraz bliżej! Znamy datę premiery!

OnePlus 8T to kolejna z ważnych, flagowych premier, na jakie jeszcze czekamy w tym roku. W przypadku tego modelu – co ciekawe – producent zdecydował o rezygnacji z dystrybucji urządzenia w wersji Pro. Być może z powodu wysokiej ceny jaką mogło ono osiągnąć na wielu rynkach. Przyjrzyjmy się zatem co zaoferuje nam podstawowy model. Poznaliśmy bowiem właśnie także datę jego premiery!

OnePlus 8T zadebiutuje za kilkanaście dni!

Nowość ma zostać wyposażona w płaski ekran o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Ponadto producent zaoferuje nam na jej pokładzie procesor Qualcomm Snapdragon 865. Wspierać go będą – w zależności od wersji – 8 GB/128 GB lub 12 GB/256 GB pamięci. Fani mobilnego fotografowania mogą natomiast liczyć na obecność naprawdę świetnej jakości obiektywów. Na renderach można się dopatrzyć czterech aparatów – 48 MP + 8 MP ultraszeroki + 5 MP do makro + dedykowany portretom o nieznanej rozdzielczości. Całość ma być zasilana nieco rozczarowującą baterią o pojemności 4500 mAh, wspierającą za to szybkie ładowanie 65 W. Jeśli więc spojrzymy na całościowy obraz OnePlusa 8T – maluje się on naprawdę przyzwoicie!

W sieci pojawiły się nieoficjalne, lecz bardzo wiarygodne informacje wskazujące nam na domniemaną datę premiery nowości od OnePlusa. Miałaby ona nastąpić 14 października. Mam cichą nadzieję, że te doniesienia okażą się być zgodne z prawdą. Ponadto liczę na to, że tego dnia poznamy kolejnego, tańszego smartfona od znanego koncernu. Może będzie to OnePlus Nord N10 5G?

Źródło: MySmartPrice

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS