windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple iOS Plotki/przecieki Urzadzenia

iPhone 12 Pro Max z kozacką baterią? To może być dobra decyzja Apple!

Apple nie zaprezentowało nam jeszcze nowych smartfonów z rodziny iPhone 12. Do sieci trafiają jednak coraz ciekawsze wieści z nimi związane. Najnowsze wskazują na to, że iPhone 12 Pro Max może mieć najwydajniejszą baterię spośród wszystkich smartfonów pracujących pod kontrolą iOS. Skąd takie przesłanki? Wykryto je w popularnym benchmarku AnTuTu!

iPhone aż błaga o dobrze wyważoną baterię!

Najnowsze doniesienia wskazują na to, że tegoroczne iPhone’y nie zaoferują nam powalających – w stosunku do poprzedników – wzrostów wydajności pracy. Najwyraźniej Apple zdało sobie sprawę z tego, że większość z nas i tak nie wykorzystuje pełnego potencjału mocnej specyfikacji urządzeń pracujących pod kontrolą iOS. Procesor A14 ma bowiem zaoferować w stosunku do A13 wzrost wydajności o zaledwie około 9%. Koncern z Cupertino może natomiast postawić na optymalizację pod względem zapotrzebowania układów na energię. Pogłoski mówią, że pod tym względem mielibyśmy do czynienia z poprawą aż o 30%. Jeśli do tego Apple doda zapowiadaną baterię o pojemności 4000 mAh, to zaczyna się przed premierą iPhone’ów robić coraz ciekawiej!

Mam nadzieję, że Apple nie będzie nas trzymało zbyt długo w niepewności i że już wkrótce poznamy chociażby datę kolejnej konferencji (najpewniej październikowej) w trakcie której poznamy nowe urządzenia. Smartfony z rodziny iPhone 12 mają szanse na to, by zdobyć w tym roku nasze serca i portfele – to skutek dość powściągliwej polityki konkurentów, którzy nie porwali nas swoimi flagowcami na 2020 rok.

Źródło: Twitter

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS