windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Gry

Epic znów zaskakuje! Dwie fantastyczne gry za darmo!

Epicowi bardzo zależy na tym, by gracze decydowali się na porzucenie Steam dla Epic Games Store. Właśnie dlatego koncern co tydzień oddaje w nasze ręce darmowe gry, wśród których możemy wyłowić prawdziwe perełki. Był już Hitman, było GTA V, był Ark: Survival Evolved. W tym tygodniu znów czeka nas pozytywne zaskoczenie i dwa hity do pobrania za darmo!

Watch Dogs 2 i Football Manager 2020 za darmoszkę!

Pierwsza z darmowych gier to Watch Dogs 2. Jest to sandboxowa produkcja mogąca nieco przywodzić na myśl serię GTA, jednak tutaj nie skupiamy się na prowadzeniu przestępczego imperium, a na włamywaniu się do różnej maści urządzeń elektronicznych. Gra zebrała swego czasu naprawdę świetne recenzje, więc warto ją sprawdzić – szczególnie za darmo. Druga z nieodpłatnie udostępnionych gier zainteresuje o wiele szersze grono graczy. Mowa o Football Manager 2020 – obowiązkowej pozycji dla wszystkich zapalonych fanów „kopanej”. Swego czasu, na studiach, godzinami zagrywałem się w jedną ze starszych odsłon tej serii. Dlatego też nie mogę się już doczekać, żeby jutro na spokojnie zainstalować nową odsłonę tego popularnego menadżera piłkarskiego i sprawdzić, jakie postępy poczynili przez kilka ostatnich lat jego twórcy.

W przyszłym tygodniu za darmo otrzymamy znaną i lubianą grę Rollercoaster Tycoon. Natomiast ja zacieram ręce na okazje, jakie Epic przygotuje dla nas z okazji Black Frida i Bożego Narodzenia. Na pewno będą to naprawdę świetne propozycje! A którego „gratisa” od Epic Wy doceniacie najbardziej?

Źródło: Epic

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS