windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Seria Galaxy M z ważną aktualizacją! Samsung dba nie tylko o drogie urządzenia?

Smartfony z rodziny Galaxy M mają oferować nam dość przyzwoite podzespoły oraz wydajne baterie – przy zachowaniu stosunkowo atrakcyjnych cen. Czy jednak tak skrojone urządzenia mogą liczyć na regularne, ważne aktualizacje od Samsunga? Okazuje się, że tak! Do sieci trafiły właśnie wieści wskazujące na to, że popularne „M-ki” otrzymają lada moment nieco opóźnioną aktualizację do One UI 2.1!

Seria Galaxy M nie jest gorsza! One UI 2.1 w drodze?

W sieci pojawiły się pierwsze przecieki wskazujące na udostępnienie One UI 2.1 smarfonom z rodziny Galaxy M. W pierwszej kolejności dystrybucja wystartowała dla modelu Galaxy M31, który dostępny jest za naszą zachodnią granicą. Możemy jednak być niemal pewni, że otrzymają ją także następujące modele:

  • Samsung Galaxy M21,
  • Samsung Galaxy M31s,
  • Samsung Galaxy M51.

Gwoli przypomnienia – One UI 2.1 oferuje nam dostęp do takich nowości, jak chociażby udoskonalenia aparatów. Po aktualizacji będziemy mogli uruchomić tryb, w którym obiektywy smartfona wykonają jednocześnie 10 zdjęć i nagrają wideo na cztery różne sposoby – by nie umknęły nam najważniejsze chwile. Ponadto nagrywanie wideo doczeka się trybu Pro, dzięki któremu będziemy mieć większą kontrolę nad procesem rejestracji materiałów (nie wiadomo, czy ta funkcja będzie dostępna w serii Galaxy M). Nie sposób nie wspomnieć o aktualizacji Galerii – w jej przypadku synchronizacja z Samsung Cloud zostanie zastąpiona synchronizacją z OneDrive. Co ciekawe, aktualizacja ma przynieść także nowość w postaci nowej metody łączności i wymiany plików pomiędzy urządzeniami – chodzi oczywiście o odpowiednika AirDropa od Apple.

Mam nadzieję, że koncern z Korei udostępni linii M także One UI 2.5. Nie liczę już natomiast na podobne nowości w przypadku modelu Galaxy A6, którego też używam na co dzień – w jego przypadku okres wsparcia zbliża się już nieuchronnie ku końcowi. A czy Wy korzystacie na co dzień z nakładki Samsunga? Jak ją oceniacie?

Źródło: GSM Arena

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS