windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Nokia Plotki/przecieki Urzadzenia

Nokia 9.3 PureView czarnym koniem wśród flagowców? Raczej ostatnią nadzieją koncernu!

Jeszcze kilka lat temu, gdy Nokia wracała na rynek smartfonów z urządzeniami pracującymi pod kontrolą Androida wszyscy byli zachwyceni i wieszczyli spektakularne odrodzenie legendarnego koncernu. Dziś po tamtym dobrym wrażeniu nie ma już śladu i odnoszę wrażenie, że HMD Global traci werwę do osiągnięcia czegokolwiek na rynku smartfonów. Czy mający wkrótce zadebiutować model 9.3 PureView odmieni tą patową sytuację?

Nokia pod ścianą. Flagowiec może być nadzieją?

Na razie o nowej, flagowej Nokii nie wiadomo zbyt wiele. Na podstawie dotychczasowych przecieków rysuje nam się jednak jej obraz. Smartfon ma zostać wyposażony w ekran zbliżony do Infinity-O od Samsunga, pod którym umieszczony zostanie czytnik linii papilarnych. Na jednej z bocznych krawędzi możemy dostrzec dodatkowy przycisk Asystenta Google (mam nadzieję, że będzie konfigurowalny). Na pleckach natomiast Nokia postawi najpewniej na okrągłą wyspę aparatów z pięcioma obiektywami. Pod względem wzornictwa rewolucji nie ma. Co więc może stanowić o sile Nokii 9.3? Na pewno pożądany byłby ekran o przekątnej nieco poniżej 6″. Jeśli dodać do tego flagową specyfikację, całkiem niezłe możliwości fotograficzne (z zadowalającym trybem nocnym) i cenę poniżej 4000 złotych, to nadchodząca nowość mogłaby narobić szumu w segmencie flagowych smartfonów.

Ten rok jest w segmencie topowych smartfonów strasznie nudny. W zasadzie jedynie Apple, Google i Nokia mają jakieś większe szanse na to by czymś jeszcze nas pozytywnie zaskoczyć. Czy wspomniani producenci wykorzystają okazję by swoimi flagowymi produktami zdobyć nasze serca? Wszystko powinno się wyjaśnić na przełomie nadchodzących tygodni.

Źródło: nokiamob.net

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS