windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Taki będzie następca najpopularniejszego smartfona z Androidem? Pierwsze wieści w sieci!

Samsung to zdecydowany lider rynku smartfonów z Androidem na pokładzie. Aby jednak utrzymać ten status, koncern musi dbać o harmonijny rozwój portfolio i wzbogacanie go o wartościowe urządzenia. Na horyzoncie pojawił się właśnie następca najpopularniejszego smartfona z Androidem na rynku. Co wiemy o modelu Galaxy A52?

Samsung Galaxy A52 odkrywa przed nami swoje tajemnice!

Nowość od Samsunga najpewniej oficjalnie zadebiutuje pod koniec bieżącego roku wraz z modelem Galaxy A72. Koncern z Korei w przypadku tego ważnego urządzenia musi postawić na stosunkowo mocną specyfikację (której na razie nie znamy) oraz dodatkowe, ciekawe nowości dzięki którym następca Galaxy A51 nie pozostanie w tyle za konkurencją. Dowiedzieliśmy się właśnie, że na pokład wspomnianego smartfona ma trafić aparat o rozdzielczości 64 MP, który do tej pory montowany był w przypadku nieco droższych smartfonów. Ponadto coraz głośniej mówi się o tym, że Galaxy A52 zaoferuje nabywcom dostęp do ładowania indukcyjnego, co byłoby unikalną funkcją w tym przedziale cenowym.

Nie ukrywam, że premiera Samsunga Galaxy A52 budzi we mnie żywe zainteresowanie. Od lat jestem fanem produktów koncernu z Korei i podejrzewam, że może być on kolejnym urządzeniem, które wybiorę w charakterze swojego daily drivera. Oby Samsung nie zawiódł nas pod względem specyfikacji i możliwości oferowanych przez to urządzenie!

Źródło: SamMobile

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS