windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android OnePlus Plotki/przecieki Urzadzenia

Ofensywa OnePlusa trwa! Wieści o kolejnym modelu w sieci!

OnePlus udowodnił nam w tym roku, że nie chce być kojarzony wyłącznie z flagowymi urządzeniami dla klientów o dosyć zasobnym portfelu. W momencie premiery modelu Nord przekonaliśmy się natomiast, że Chińczycy potrafią projektować także świetne smartfony ze średniej półki cenowej. Jak się jednak okazuje, Nord to początek całej linii urządzeń, które zadebiutują w najbliższym czasie!

OnePlus Nord początkiem większego przedsięwzięcia?

W sieci pojawiły się wzmianki odnośnie kolejnego smartfona z rodziny Nord. Miałby być nim OnePlus Nord N10 5G. Specyfikacja nadchodzącej nowości obejmie przede wszystkim procesor Qualcomm Snapdragon 690 ze zintegrowanym modemem 5G Snapdragon X51. Ponadto możemy się spodziewać obecności 6 GB pamięci RAM i 128 GB przestrzeni na dane użytkownika. Ekran charakteryzowała będzie przekątna 6,49-cala i rozdzielczość Full HD+. Nie zabraknie funkcji odświeżania obrazu z częstotliwością 90 Hz. Rozczarowania nie będzie także w kwestii jakości aparatów umieszczonych na pleckach tego smartfona. OnePlus postawi na cztery obiektywy – 64 MP, 8 MP z obiektywem ultraszerokokątnym i dwa 2 MP.

Podobno w Stanach nowość od OnePlusa ma kosztować mniej niż 400 USD. Nie wiadomo jeszcze, czy smartfon trafi do Europy i do Polski. Myślę, że są na to spore szanse. OnePlus nie może jednak przesadzić u nas z ceną, gdyż rywalizacja w tym segmencie cenowym na Starym Kontynencie staje się coraz bardziej zaciekła.

Źródło: Android Central

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS