windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Google Urzadzenia

Kiedy premiera Pixela 5? Topowy smartfon Google coraz bliżej!

Kiedy premiera Pixela 5? To pytanie, które fani Google zadają sobie od długich tygodni. Po prezentacji całkiem obiecującego modelu 4a apetyty są zaostrzone. Co prawda Pixel 5 nie będzie flagowcem z krwii i kości, ale i tak oczekiwania są spore. Wiemy już, kiedy nowość zostanie zaprezentowana. Nie będzie nam dane czekać zbyt długo!

Kiedy premiera Pixela 5? Znamy datę!

Nowość od Google zostanie zaprezentowana 30 września, a więc za około dwa tygodnie. Czy Pixel 5 będzie rynkowym sukcesem? Przecieki wskazują na to, że nie będzie on typowym flagowcem. Nowość z Mountain View będzie stosunkowo kompaktowym smartfonem. Producent postawi na wyświetlacz o przekątnej 6,1″, rozdzielczości QHD+ oraz odświeżaniu 90 Hz. Smartfon pracował będzie w oparciu o procesor Snapdragon 765G. Producent pokusi się także o wyposażenie tego urządzenia w 8 GB pamięci RAM. Obstawiam, że na nasze dane natomiast wygospodarowane zostanie około 256 GB przestrzeni dyskowej. Całość pracować ma pod kontrolą Androida 11 z gwarancją otrzymania trzech dużych aktualizacji systemu. Z pewnością oprogramowanie dla tego smartfona będzie świetnie zoptymalizowane i będzie on wyznaczał trendy na rynku smartfonów pracujących pod kontrolą „Robota” przez kolejny rok.

Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i poczekać jeszcze do momentu prezentacji Pixela 5. To już całkiem niedługo. Mam nadzieję, że Google nie zawiedzie naszych oczekiwań. Chodzą słuchy, że Pixel 5 ma być dość korzystnie wyceniony. Jeśli przyjdzie nam za niego zapłacić około 3000 złotych, to możemy mieć do czynienia z prawdziwym hitem!

Źródło: Google

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS