windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Nowa linia smartfonów Samsunga już wkrótce? Może być zaskoczeniem!

Samsung w tej chwili oferuje nam w zasadzie pięć linii smartfonów. Mam na myśli flagowe Galaxy S i Note, średniopółkowe Galaxy A, wyposażone w mocne baterie Galaxy M czy składane Galaxy Z. Jak wskazują najnowsze doniesienia – już wkrótce dołączy do niej kolejna. Mowa o Galaxy F. Co ma ją wyróżniać i jakie ekskluzywne funkcje zaoferuje użytkownikom? Już tłumaczę!

Galaxy F to smartfony fotograficzne!

W przypadku smartfonów należących do rodziny Galaxy F koncern z Korei zamkerza postawić na fantastyczne i rozbudowane funkcje fotograficzne. Do sieci trafił już nawet przeciek związany z pierwszym przedstawicielem nowej rodziny urządzeń. Ma nim być model Galaxy F41. Co wiemy na jego temat? Zaoferować ma nam trzy obiektywy aparatu – główny (zapewne 64 MP), szerokokątny oraz makro. O wydajność urządzenia ma dbać procesor Exynos 9611 wspierany przez 6 GB RAM. Ekran będzie charakteryzowała rozdzielczość Full HD+ i notch w stylu Infinity-U. Myślę, w przypadku foto smartfona powinniśmy się spodziewać matrycy Super AMOLED. Całość ma pracować pod kontrolą Androida 10 z One UI 2, więc premiera musiałaby nastąpić w przeciągu kilku tygodni. Pozostaje pytanie – czy linia Galaxy F zaoferuje ekskluzywne funkcje fotograficzne?

Jeśli koncern z Korei nie przesadzi z wyceną, to na rynek może trafić naprawdę ciekawe urządzenie. Przewidywana indyjska cena nowości to nieco ponad 1000 zł netto. Spodziewam się, że w Polsce mogłaby ona wynieść (znając nasze realia) około 1599 złotych brutto. Musimy jednak w tej kwestii poczekać na oficjalną informację ze strony Samsunga!

Źródło: 91mobiles

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS