windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Seria Galaxy S10 z ważną aktualizacją w Polsce! Co nowego?

Samsungi z serii Galaxy S10 to ciągle mocne ex-flagowce o szerokich możliwościach. Nie zapomina o nich sam producent, który regularnie przygotowuje dla nich aktualizacje oprogramowania wypełnione ciekawymi i przydatnymi nowościami. W oczekiwaniu na Androida 11 i One UI 3 otrzymujemy właśnie jedną z nich. Fani marki zapewne domyślają się jaką. Mowa oczywiście o One UI 2.5!

Seria Galaxy S10 z One UI 2.5 już w Polsce!

Całkiem niedawno wspominałem Wam, że na niektórych rynkach wystartowała już aktualizacja Samsungów z rodziny Galaxy S10 do One UI 2.5. Dziś natomiast trafiły do nas wieści od czytelników wskazujące na pojawienie się jej na pierwszych urządzeniach z polskiej dystrybucji. Co nowego? Wystarczy wspomnieć chociażby o bezprzewodowym trybie DeX. Dzięki niemu w wygodny sposób połączymy naszego smartfona z telewizorem. Po podłączeniu do takiego zestawu bezprzewodowych myszy i klawiatury, z powodzeniem zastąpi nam on w podstawowych zastosowaniach komputer. Usprawnień doczekała się także systemowa aplikacja aparatu – nowe opcje do niej dodane umożliwią nagrywanie jeszcze bardziej profesjonalnych materiałów wideo oraz szerszą kontrolę nad parametrami wykonywanych przez nas zdjęć.

Dajcie konieczne znać, na którą spośród nowych funkcji czekacie najbardziej! Jeśli na Waszych urządzeniach nie pojawił się jeszcze komunikat o dostępnej aktualizacji, to spróbujcie wymusić ją w ustawieniach. W komentarzach czekamy oczywiście na Wasze opinie oraz przemyślenia!

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS