windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Oto One UI 3! Pierwsze, konkretne przecieki w sieci!

Samsung od dłuższego czasu pracuje nad aktualizacją do Androida 11 dla swoich smartfonów i tabletów. Tradycyjnie – wraz z nową aktualizacją systemu zadebiutuje kolejna wersja nakładki systemowej od koncernu z Korei. Mowa oczywiście o One UI 3. Do sieci trafił właśnie spory przeciek, dzięki któremu obraz nakładki wreszcie nabiera dla nas bardziej realnych kształtów! Zerknijcie tylko na poniższe zrzuty ekranu!

One UI 3 to drobne, ale bardzo przydatne zmiany!

Samsung w przypadku nowej wersji swojej nakładki postawi na liczne drobne udoskonalenia, wśród których warto wyróżnić takie nowości, jak:

  • włączenie funkcji wygaszania wyświetlacza po podwójnym dotknięciu wolnego obszaru na ekranie domowym,
  • wygodniejszy podgląd konwersacji i mediów po zsunięciu panelu z powiadomieniami (dedykowane sekcje),
  • ulepszone widżety funkcji Always-On-Display,
  • opcja szybkiego usunięcia powielonych kontaktów; wydłużenie czasu (z 15 do 30 dni), po którym skasowane kontakty są trwale usuwane z kosza,
  • dodanie funkcji kosza w aplikacji wiadomości,
  • udoskonalenia funkcji Cyfrowy dobrostan pozwalające na jeszcze lepsze zarządzanie czasem spędzonym przed ekranem smartfona,
  • ulepszony autofocus, a także stabilizacja przy robieniu zdjęć księżyca na dużym przybliżeniu,

Ponadto, na załączonych zrzutach ekranu widzimy, że Samsung zamierza postawić na zmiany wizualne oraz szersze możliwości personalizacji interfejsu naszego smartfona. Będziemy mogli zadecydować o wyglądzie ekranu nawiązywania połączenia oraz wybrać jego tło. Na jednym ze zrzutów widzimy także półprzezroczyste, wysuwane z góry ekranu Centrum Powiadomień – być może Samsung pozwoli nam na regulację poziomu przezroczystości w motywie jasnym i ciemnym.

Szczerze mówiąc – po dzisiejszym przecieku nie mogę się doczekać, żeby sprawdzić One UI 3. Nakładka rozwija się w naprawdę dobrym kierunku i mam nadzieję, że Samsung będzie kontynuował ten pozytywny trend w przyszłych latach. A jak Wam podoba się cały zestaw powyższych nowości? Zapraszamy Was do dyskusji!

Źródło: SamMobile, XDA

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS