windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy S20 FE z datą premiery! Jest na co czekać?

Samsung przygotowuje nas na premierę kolejnej w tym roku nowości. Tym razem oficjalnej prezentacji doczeka się model Galaxy S20 FE. Nie będzie to urządzenie rewolucyjne, ale chyba żaden fan serii Galaxy S nie może przejść obok niego obojętnie. Znamy już przewidywaną specyfikację, datę premiery oraz cenę tego zacnego smartfona!

Galaxy S20 FE to gratka dla fanów Samsunga!

Nowość od Samsunga ma nam wiele do zaoferowania. Producent postawi w jej przypadku na płaski ekran AMOLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Smartfon oferowany będzie w dwóch wersjach – 4G (z procesorem Exynos 990) oraz 5G (z procesorem Snapdragon 865). Pamięci – zarówno na dane, jak i tej operacyjnej – nie powinno nam zabraknąć. Solidne ma być zaplecze fotograficzne – 12 MP z OIS + szeroki kąt 123 stopnie + teleobiektyw z 3-krotnym zoomem. Możemy się także spodziewać ładowania bezprzewodowego akumulatora o pojemności 4500 mAh czy wodoszczelności na poziomie IP68. Konferencja, w trakcie której ów smartfon zostanie zaprezentowany odbędzie się 23 września. Mam nadzieję, że na kilka dni przed premierą poznamy pełną specyfikację tej niezwykłej nowości!

Pozostaje kluczowe pytanie – o cenę. Wersja 4G z procesorem Exynos 990 ma kosztować około 699 euro. Oczywiście wersja 5G powinna być o jakieś 100 euro droższa. Mam nadzieję, że w Polsce cena nie będzie przesadzona. Powinniśmy się jednak spodziewać, że w przypadku mocniejszego wariantu przekroczy ona 3500 złotych.

Źródło: Samsung

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS