windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple iOS Plotki/przecieki Urzadzenia

Taki może być iPhone Flip! Pierwsze grafiki w sieci!

Apple niejednokrotnie podchodziło wręcz w wizjonerski sposób do projektowania smartfonów. Od jakiegoś czasu jednak mamy do czynienia z ewolucją iPhone w obranym jakiś czas temu przez koncern z Cupertino kierunku. A szkoda. Bo wielu fanów Apple chciałoby z pewnością zobaczyć nowe, rewolucyjne urządzenie. Mógłby takim być składany iPhone Flip, którego koncepcje pojawiają się już w sieci.

Składany iPhone to byłoby coś!

Składany iPhone Flip mógłby sprzedać się świetnie – nawet jeśli jego cena byłaby diabelnie wysoka. Fani Apple niejednokrotnie udowadniali, że są w stanie wydawać bajońskie sumy na nowe urządzenia. Według doniesień, które wyciekły do sieci już jakiś czas temu, Apple miałoby jednak w przypadku takiego smartfona nie decydować się na zastosowanie elastycznego ekranu (jak np. Samsung), ale postawić na koncepcję zaserwowaną nam m.in. przez Microsoft. iPhone Flip miałby oferować nam dwa oddzielne ekrany, które po rozłożeniu ściśle przylegałyby do siebie tworząc spójny obszar roboczy. I taką koncepcję bardzo szanuję. Ponadto Face ID miałoby zostać przeniesione na zewnętrzną obudowę urządzenia, przez co udałoby się pozbyć szpetnego notcha i umożliwić użytkownikom korzystanie np. z Apple Pay bez konieczności każdorazowego rozkładania urządzenia.

I to byłby prawdziwie rewolucyjny składany smartfon. Bez obietnic związanych z wytrzymałym, elastycznym ekranem. Robiący to, co do niego należy. Czy Apple zdecyduje się na takie zagranie? W tym roku z pewnością nie. Ale w przyszłym? To całkiem możliwe. I trzymam kciuki za taką premierę!

Źródło: Tom’s Guide

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS