windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Urzadzenia Xiaomi

Xiaomi Mi 11 będzie wyjątkowym flagowcem! Mamy pierwsze wieści!

Xiaomi stara się jak może by podebrać Samsungowi wiernych fanów marki Galaxy i udowodnić nam, że „chińskie” może oznaczać lepsze. W sieci zaczęły się właśnie pojawiać pierwsze przecieki związane z nadchodzącym flagowcem koncernu na przyszły rok – Xiaomi Mi 11. Muszę przyznać, że może się on prezentować naprawdę imponująco. Tak bowiem projektuje się rewolucyjne smartfony!

Xiaomi Mi 11 z pionierskimi rozwiązaniami?

Flagowy Xiaomi Mi 11 będzie pierwszym tego typu smartfonem od tego chińskiego giganta, w przypadku którego producent postawi na kamerkę ukrytą pod ekranem. Już jakiś czas temu widzieliśmy, jak działają pierwsze tego typu moduły i szczerze mówiąc – nie powalały one pod względem jakości wykonywanych zdjęć. Mam więc nadzieję, że Xiaomi zrobi w tej kwestii duży krok do przodu i przykładowo wspomoże ów nowatorski sensor jakimiś rozwiązaniami z zakresu sztucznej inteligencji, której zadaniem będzie nieznaczne poprawianie jakości wykonywanych zdjęć. Nikt z nas przecież nie chce, by selfie bądź wideo rozmowy były niewyraźne i zamazane, prawda? Jeśli „Xiaomi zrobi to dobrze” to istnieją spore szanse na to, że w ślady koncernu pójdą inni, wiodący rynkowi gracze. Czekam więc z niecierpliwością na to, co zaprezentuje nam gigant z Chin.

Wyścig na bezramkowość wśród producentów smartfonów trwa. Mimo to, odnoszę wrażenie, że bieżący rok jest bardzo nudny w segmencie flagowych, topowych urządzeń z Androidem na pokładzie. Być może Xiaomi znajdzie sposób na to, by rynek wyszedł z tej stagnacji? Mam taką nadzieję!

Źródło: Gizmochina

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS