windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Rewolucja u Samsunga? Topowe linie mogą stracić na znaczeniu!

Flagowce Samsunga należące do linii Galaxy S oraz Galaxy Note to diabelnie popularne urządzenia, które ze względu na mocne specyfikacje i wysoką jakość wykonania, są chętnie wybierane przez użytkowników na całym świecie. Najnowsze doniesienia jednak mogą wzbudzać niepokój. Może się okazać bowiem, ze koncern z Korei wyniesie na piedestał smartfony z elastycznymi ekranami właśnie kosztem popularnych „S-ek” i „Notatników”.

Samsung zdegraduje linie Galaxy S i Galaxy Note?

Popularny leakster – Ice Universe – który myli się dość rzadko, opublikował w serwisie Twitter dość niepokojącą informację. Wynika z niej, że w bliżej nieokreślonym czasie koncern z Korei miałby zdegradować smartfony z linii Galaxy S oraz Galaxy Note do roli ekskluzywnych średniopółkowców by jeszcze bardziej promować swoje składane urządzenia wyposażone w elastyczne ekrany. Z jednej strony to zrozumiałe po ciepło przyjętym przez recenzentów Samsungu Galaxy Z Fold2 5G. Z drugiej jednak, trudne do przełknięcia. Smartfony wyposażone w elastyczne ekrany są bowiem nadal diabelnie drogie, a ich jakość wykonania (szczególnie tych składanych ekranów) u niektórych z nas może budzić ogromne wręcz wątpliwości.

Aby przekonać się, czy Ice Universe ma rację, musimy poczekać jeszcze kilka bądź kilkanaście miesięcy. Nie wiadomo bowiem, czy ewentualne zmiany w portfolio Samsunga miałyby zostać wdrożone już w przyszłym roku bądź czy dopiero w którymś z kolejnych. Ja zdecydowanie w takim przypadku jestem na „nie”! A Wy?

Źródło: Twitter (Ice Universe)

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS