windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple Ciekawostki Plotki/przecieki

Wysyp premier od Apple za kilka dni? Oto czego możemy się spodziewać!

Już 15 września wielka konferencja Apple, w trakcie której poznamy nowości od koncernu na najbliższe miesiące. Spodziewamy się, że gigant z Cupertino będzie chciał nam udowodnić, że to jego produkty są najlepsze i że androidową konkurencję zostawi daleko w tyle. Czy faktycznie tak będzie? Mamy wstępną listę nowości, które mogą nam zaserwować Amerykanie!

Nowości od Apple może być całkiem sporo!

Poza nowymi wersjami oprogramowania (iOS 14, iPad OS 14, macOS Big Sur) Apple najpewniej przedstawi nam abonament Apple One. W jego skład mają wchodzić takie usługi, jak:

  • Apple Music,
  • Apple TV+,
  • Apple News,
  • przestrzeń dyskowa iCloud,
  • Apple Arcade,
  • Apple Card.

Usługa ma być dostępna w kilku wersjach. Pakiety oczywiście będą się różniły cenami miesięcznych subskrybcji oraz zawartością.

Ponadto źródła wskazują na premierę nowej odsłony zegarka od Apple. Dostępny ma być w tym roku w dwóch wersjach – Apple Watch oraz Apple Watch Pro. Tańsza wersja zegarka ma być przystępna cenowo w takim stopniu, jak fantastycznie sprzedający się iPhone SE. Apple może pokusić się również o premierę 14-calowego MacBooka Pro z układem Apple Silicon na pokładzie. Wedle plotek, GPU zastosowane na jego pokładzie miałoby być porównywalne do możliwości Radeona Pro 5500M. Spodziewamy się również prezentacji nowej generacji iPad’a Air oraz – być może – nowych słuchawek spod znaku jabłka.

Największą niewiadomą jest jednak premiera smartfonów z rodziny iPhone 12. Mówi się, że na półki sklepowe mają trafić dopiero w październiku ze względu na opóźnienia związane z pandemią. Możliwe więc, że zostanie im poświęcone zupełnie oddzielne wydarzenie, w całości poświęcone tylko im? A może okaże się, że zupełnie niespodzianie będą czarnym koniem wtorkowej konferencji? Tego dowiemy się pojutrze!

Źródło: MacRumors

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS