windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Microsoft Plotki/przecieki Surface Surface Phone Urzadzenia

Takiego smartfona od Microsoftu brałbym w ciemno! Niezwykły koncept w sieci!

Zaledwie wczoraj wspominałem Wam o tym, że Surface Duo od Microsoftu został niezbyt ciepło przyjęty przez recenzentów. Trudno się temu dziwić – w końcu jest to powrót koncernu na rynek smartfonów po kilku latach nieobecności. Dziś natomiast mam dla Was bardzo ciekawe rendery pokazujące jak mógłby wyglądać produkt koncernu z Redmond, gdyby wyposażony został w pojedynczy ekran. Ja taki projekt kupuję!

Surface Solo mógłby być hitem!

Autorem projektu jest Jonas Daehnert. I muszę przyznać, że jego wizja smartfonu od Microsoftu jest bardzo przekonująca. W moim odczuciu mamy do czynienia ze swoistym miksem koncepcji kilku doskonale znanych nam smartfonów. Front przywodzi na myśl Samsunga Galaxy Note 20. Gdy zaś oglądam plecki, to widzę nawiązanie zarówno do starszych Pixeli, jak i iPhone’ów. Wszystko zostało połączone w nadzwyczaj eleganckiego smartfona. Jeśli Microsoft zdecydowałby się na wdrożenie takiego projektu i zastosował w jego przypadku topowe podzespoły, to myślę, że taki smartfon Surface mógłby sprzedać się w ilości przynajmniej kilku milionów egzemplarzy, co już byłoby ogromnym sukcesem dla koncernu z Redmond!

Na razie są to jedynie pobożne życzenia. Trudno się spodziewać, żeby następca Surface Duo miał być tak udanie zaprojektowanym produktem. No chyba, że tym razem koncern z Redmond zdecyduje się na premierę dwóch urządzeń – z pojedynczym oraz z podwójnym ekranem. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać przynajmniej do przyszłego roku!

Źródło: Phone Arena

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS