windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Oppo

Premiera nowego ColorOS zbliża się wielkimi krokami!

Testowałem już kilka smartfonów OPPO i muszę przyznać, że ColorOS to jedna z moich ulubionych – zaraz po One UI – nakładek systemowych na Androida. Wraz z premierą nowej wersji oprogramowania od Google, na rynek trafi nowa wersja nakładki chińskiego producenta. Poznamy ją już za kilka dni. Co wiadomo w tej chwili?

Światowa premiera ColorOS 11 już na dniach!

Firma OPPO zaprezentowała publiczną wersję beta ColorOS 11 opartą na systemie Android 11 – co czyni go jednym z pierwszych producentów OEM, który działa na stabilnym systemie Android 11. Konwencja nazewnictwa ColorOS 11 (poprzednia iteracja to OS 7) i bliskość wdrożenia pokazują, że OPPO współpracuje bliżej niż kiedykolwiek z Google, aby rozwijać swoje oprogramowanie i dostosować się bardziej do czystego Androida. OPPO ogłosiło również, że 14 września odbędzie się wirtualna globalna premiera ColorOS11. Podczas wydarzenia zaprezentowany zostanie pełen zestaw nowych funkcji, które uzupełniają standardowe możliwości Androida i wydana zostanie zaktualizowana publiczna wersja beta nowego ColorOS, jak również kalendarz wdrożenia dla użytkowników OPPO. Premierę będzie można śledzić pod następującym linkiem: [KLIK]

Muszę przyznać, że jestem naprawdę ciekaw na jakie usprawnienia postawi chiński koncern. Mam nadzieję, że nie będą to tylko poprawki wizualne, ale i nowe, ciekawe funkcje. A jak Wy odnosicie się do ColorOS? Korzystacie ze smartfonów OPPO na co dzień?

Źródło: OPPO

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS