windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki E-commerce

Rewolucja w InPost! Paczkomaty wędrują pod strzechy!

Paczkomaty InPost na stałe wsiąknęły już w naszą codzienność. To bardzo poręczna forma dostarczania przesyłek, dzięki której możemy odbierać je o wygodnej dla nas porze i nie jesteśmy pod tym względem zdani na łaskę kurierów. InPost zaczyna nas w tej kwestii raczyć nas kolejnym udogodnieniem – automaty do odbierania i nadawania paczek wędrują właśnie „pod daszek”. Co to dla nas oznacza?

Paczkomat In-Door

InPost wstawia Paczkomaty „pod daszek”! Wygodna innowacja w drodze!

Do tej pory z reguły Paczkomaty ustawiane były w ważnych punktach danego miasta lub miejscowości – np. w pobliżu sklepów i marketów. Nie zawsze jednak mogło być nam po drodze do odebrania ważnej dla nas przesyłki. Dlatego InPost postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i znaleźć dla swoich Paczkomatów nowe lokalizacje. Już wkrótce trafią one do wybranych centrów handlowych, biurowców i apartamentowców w formie In-Door.

„Zdecydowaliśmy się opracować i zbudować nową wersję Paczkomatu, ponieważ naszym zdaniem urządzenia tego typu mają olbrzymi potencjał. Już teraz klienci centrów handlowych, pracownicy biurowców czy mieszkańcy osiedli będą mieli bezpośredni dostęp do usług InPost bez wychodzenia z budynku.” – Rafał Brzoska, prezes InPost

Pierwszy taki Paczkomat funkcjonuje już w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego. Myślę jednak, że w ciągu nadchodzących miesięcy kolejne wyrosną jak grzyby po deszczu w kolejnych lokalizacjach – nie tylko w Stolicy. A jak Wam się podoba nowy pomysł InPostu? Będziecie korzystać z takich Paczkomatów?

Źródło: InPost

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS