windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Microsoft Xbox

Xbox Series X i Series S oficjalnie! Znamy ceny i kluczowe daty!

Zaledwie wczoraj prezentowałem Wam tańszego z Xbox’ów – model Series S. Dziś natomiast Microsoft zaprezentował nam oficjalnie ceny obydwu konsol nowej generacji, jak i najważniejsze daty związane z ich wprowadzeniem na rynek. Postanowiłem więc, że warto poświęcić im kolejnego newsa na Windowsowo. Sprawdźmy, czego właśnie się dowiedzieliśmy!

Nowe Xbox’y od 10 listopada!

Najważniejsza informacja jest taka, że nowe Xbox’y zaczną trafiać w ręce użytkowników 10 listopada (dzień przed moimi imieninami – hmm… kusi!). Ich przedsprzedaż natomiast wystartuje jeszcze w tym miesiącu – 22 września. Za Xbox Series S przyjdzie nam zapłacić 1349zł, a za mocniejszą wersję – Xbox Series X  2249zł. Można więc uznać, że ceny są bardzo atrakcyjnie. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że Microsoft zamierza postawić na ścisłą współpracę z EA. Oficjalna informacja ze strony giganta branży gier komputerowych wygląda następująco:

Zapewnienie EA Play członkom Xbox Game Pass przyczynia się do realizacji naszej wizji łączenia graczy z tytułami, które kochają gdziekolwiek chcą grać. Po 5 latach świadczenia usług subskrypcji dla społeczności Xbox, jesteśmy podekscytowani, że możemy ułatwić im wspólne korzystanie z obu członkostw.

Microsoft chce zagrozić silnej, rynkowej pozycji PlayStation. Dzięki przystępnym cenom Xbox’y nowej generacji będą z pewnością bardzo chętnie kupowane w gorącym okresie przedświątecznych zakupów. Czy osiągną rynkowy sukces? Tego dowiemy się za kilka miesięcy!

Źródło: Microsoft

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS