windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android OnePlus Urzadzenia

OnePlus Nord jeszcze lepszy? Ważna aktualizacja już jest!

OnePlus Nord to bez wątpienia świetna propozycja chińskiego koncernu w średniej półce cenowej. Zmiana strategii w kwestii obecności OnePlusa na rynku smartfonów przynosi zaskakująco dobre efekty. Co ciekawe, widzimy już także, że koncern będzie dość intensywnie i aktywnie wspierał swoje produkty. Nord bowiem otrzymuje właśnie pierwszą, ważną aktualizację oprogramowania, dzięki której będzie jeszcze lepszy!

Nowości i poprawki trafiają na pokład OnePlusa Nord!

OnePlus stawia na poprawki, które mają usprawnić pracę modelu Nord. Jego nabywcy mogą się spodziewać m.in. poprawionego zarządzania baterią oraz zwiększonej stabilności sieci i połączeń Bluetooth. Bardziej płynnie powinno pracować także nagrywanie materiałów wideo w 4K i 60 FPS oraz fotografowanie przy użyciu obiektywu macro. Zdarzało się, że użytkownicy Norda zgłaszali producentowi problemy z przebarwieniami pojawiającymi się na ekranie. W związku z tym udoskonalono funkcję kalibracji wyświetlacza. Być może dzięki temu problem udą się zniwelować.

W pierwszej kolejności aktualizacja zostanie wdrożona na rynku azjatyckim. Obstawiam, że jej debiut w Europie to kwestia kilkunastu najbliższych dni. Oczywiście nie wszyscy uzyskamy do niej dostem w tym samym czasie, gdyż z pewnością będzie udostępniana falami. Jak oceniacie wspomniane zmiany w oprogramowaniu?

Źródło: Phone Arena

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS