windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple iOS Urzadzenia

Znamy datę konferencji Apple! Nowe urządzenia poznamy za kilka dni?

Apple kazało nam w tym roku bardzo długo czekać na informacje związane z planowaną prezentacją nowych urządzeń z jabłkiem na obudowie. Dziś jednak doczekaliśmy się zapowiedzi ze strony koncernu z Cupertino. To już za kilka dni poznamy smartfony, tablet i nowy inteligentny zegarek. Co powinniśmy wiedzieć już dziś?

Konferencja Apple już 15 września!

Od oficjalnej prezentacji nowości od Apple dzieli nas zaledwie tydzień. Oczywiście możemy się spodziewać, że z powodu szalejącej pandemii całe wydarzenie będzie odbywać się w trybie online. Koncern z Cupertino jednak na pewno zadba o odpowiednie jego przygotowanie i oprawę mającą skłonić fanów marki do sięgnięcia głębiej do kieszeni. Jak już wspomniałem, spodziewamy się premiery nowych iPhone’ów, oraz kolejnych generacji iPad’a Air oraz Apple Watcha. Jest na co czekać. Możemy też być pewni, że światło dzienne oficjalnie ujrzy iOS 14. Nie wiadomo jednak, kiedy nowości od Apple trafią do sprzedaży. Już wcześniej bowiem pojawiły się informacje, że plany Amerykanów może pokrzyżować pandemia i przez to nowe „jabłuszka” mogą trafić do sprzedaży dopiero w październiku.

Musimy uzbroić się w cierpliwość jeszcze na tydzień. Jestem przekonany, że Apple 15 września rozwieje wszystkie wątpliwości fanów marki. A nowe urządzenia nie będą rewolucyjne. Będą przemyślanym krokiem na przód, którego zadaniem będzie utwierdzić nas w tym, że to właśnie z Apple na rynku urządzeń mobilnych wszyscy muszą się liczyć.

Źródło: Apple

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS