windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Gry Microsoft Xbox

Xbox Series S na renderach! Ładny nie jest, ale… cena zachęca!

Premiery konsol kolejnej generacji już coraz bliżej. Zarówno PlayStation 5 jak i Xbox Series X zapowiadają się naprawdę świetnie i z pewnością wyniosą doznania płynące z rozgrywki na zupełnie nieznany nam dotąd poziom. Co jednak, jeśli nie możemy przeznaczyć dość pokaźnej kwoty na zakup nowej konsoli? Możemy zainteresować się nieco tańszą – Xbox Series S. Poznaliśmy dziś jej wygląd i wiemy też, ile będzie kosztować!

Originally tweeted by WalkingCat (@_h0x0d_) on 8 September 2020.

Brzydkie kaczątko o sporej mocy?

Ten sprzęt będzie zarówno najmniejszą dotąd wydaną konsolą Xbox, jak i najmniejszą z nowości, która trafi na ten specyficzny rynek w bieżącym roku (chodzi oczywiście o konsole nowej generacji). Co ciekawe, uruchomimy na jej pokładzie dokładnie te same gry, co w przypadku Xbox Series X. Gdzie więc jest haczyk? Tańszy Xbox zostanie pozbawiony napędu optycznego i będzie uruchamiał wyłącznie gry w wersji cyfrowej. Na jego pokładzie zamontowany zostanie także mniejszy dysk SSD niż w przypadku pozostałych konsol nowej generacji. Warto również wspomnieć o tym, że nie zagramy na niej w rozdzielczości 4K. Jeśli te informacje poddały u Was w wątpliwość chęć zakupienia Xboxa Series S, to poczekajcie na najlepszą informację. Dotyczy ona ceny urządzenia i nie jest czczymi przewidywaniami, a oficjalną zapowiedzią ze strony Microsoftu.

Xbox Series S będzie najtańszą spośród konsol nowej generacji – i ta różnica w cenie będzie dość mocno odczuwalna. Za niskobudżetową nowość z Redmond przyjdzie nam bowiem zapłacić 1349 złotych. Obstawiam więc, że już na Boże Narodzenie może być dostępna w jakiejś ciekawej promocji.

A co Wy sądzicie o taniej konsoli Microsoftu?

Źródło: Microsoft

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS