windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android OnePlus Plotki/przecieki Urzadzenia

Czekasz na OnePlusa 8T Pro? No to możesz się zdziwić!

Wielkimi krokami zbliżamy się do dnia, w którym poznamy jesienne premiery koncernu OnePlus. Spodziewaliśmy się do tej pory prezentacji następców modeli 8 i 8 Pro, modelu niskobudżetowego i – ewentualnie – smart-zegarka. Jak się okazuje, jedno urządzenie już na wstępie zostanie wykreślone z listy premier. Zapewne jesteście ciekawi które? Możecie być zaskoczeni!

OnePlus 8 Pro

Najnowsze przecieki wskazują na to, że następcy nie doczeka się OnePlus 8 Pro. Ta wersja flagowca może być ofiarą małej rewolucji w portfolio chińskiego koncernu, który w tym roku zdecydował się na rozszerzenie swojej działalności poza ekskluzywny segment flagowych smartfonów. Dla niektórych fanów marki anulowanie OnePlusa 8T Pro to spore zaskoczenie. Najpewniej jednak koncern nie widział sensu w wydawaniu po raz kolejny dwóch wersji flagowego smartfona z dwóch powodów. Po pierwsze – bez sensu byłoby produkowanie dwóch bardzo zbliżonych pod względem specyfikacji urządzeń. Po drugie – nikt w OnePlus nie chce by topowy smartfon koncernu był wyceniony zbyt wysoko – a takie ryzyko niosło ze sobą kontynuowanie linii Pro. No cóż – mam nadzieję że możliwości i specyfikacja OnePlusa 8T wynagrodzą nam te niedogodności. Premiery powinniśmy się spodziewać już za kilka tygodni.

Myślę, że OnePlus podjął dobrą decyzję. W jej skutek portfolio producenta będzie bardziej klarowne i najpewniej znajdziemy w nim po jednym urządzeniu dla każdej półki cenowej. A co Wy sądzicie na temat takiej strategii OnePlusa? Czy Waszym zdaniem mocno namiesza we wszystkich segmentach?

Źródło: Phone Arena

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS