windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy M51 oficjalnie w Polsce! Cena pozytywnie zaskakuje!

Długo czekaliśmy, ale się doczekaliśmy! W dniu dzisiejszym wystartowała polska dystrybucja Samsunga Galaxy M51. To naprawdę niezły smartfon z niskobudżetowej linii koncernu z Korei. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że omawiane urządzenie jest pozycjonowane nieco wyżej. Obawialiśmy się, czy Samsung nie wyceni go w naszym kraju zbyt wysoko, ale w gruncie rzeczy sprawa wcale nie rysuje się tak źle!

Samsung Galaxy M51 to naprawdę ciekawa propozycja!

Nowe urządzenie mające konkurować ze średniopółkowymi smartfonami z Chin ma oferować całkiem przyzwoitą specyfikację. Obraz wyświetlany będzie na 6,7-calowym ekranie typu AMOLED z otworem na frontową kamerkę. Centralną rolę w przypadku Galaxy A51 pełnił będzie najpewniej procesor Snapdragon 720 wspierany przez 6 GB pamięci RAM ora z – najprawdopodobniej – 128 GB przestrzeni dyskowej na pliki użytkownika. Zestaw aparatów ma obejmować cztery obiektywy z głównym 64MP z matrycą ISOCELL Bright GW1. Największym smaczkiem ma być jednak zastosowana na pokładzie tego urządzenia potężna bateria. Jej pojemność ma wynosić aż 7000(!) mAh. Co prawda w przedziale cenowym, który reprezentuje model Galaxy M51 można nabyć o wiele ciekawsze smartfony (OnePlus Nord, a wkrótce Google Pixel 4a, czy po obniżce ceny iPhone SE), jednak dla fanów produktów Samsunga i osób szukających smartfona z mocarną baterią będzie to atrakcyjna propozycja, której cena powinna wkrótce zacząć spadać.

Samsung Galaxy M51 na start będzie w Polsce kosztował tyle, ile w momencie debiutu trzeba było zapłacić za model Galaxy A51. Mowa więc o kwocie 1699 zł. I teraz mam pytanie do Was – czy bylibyście w stanie zapłacić tyle za Samsunga ze Snapdragonem i potężną baterią? Zapraszam Was do dyskusji w komentarzach!

Źródło: Samsung

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS