windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Huawei Plotki/przecieki Urzadzenia

Seria Mate 40 od Huawei nie dla Polski? Istnieje taki scenariusz!

Smartfony Huawei to nadal naprawdę fantastyczne urządzenia. Niestety dla wielu z nas są zupełnie nieprzydatne ze względu na brak dostępu do usług Google. Gigant natomiast notuje poza Chinami tak słabe wyniki sprzedaży, że rozważa możliwość nie wprowadzania do sprzedaży w Europie linii flagowców Mate 40. Sprawdźmy jakie źródła na to wskazują i co to oznacza dla nas, użytkowników!

Dostępność serii Mate 40 może być ograniczona!

Smartfony z rodziny Mate 40 będą bez wątpienia doskonale wyposażonymi, wydajnymi urządzeniami mobilnymi. Mimo, że Huawei nie może na ich pokładzie oferować dostępu do usług i aplikacji Google, to ich obecność na danym rynku wskazuje na zainteresowanie fanami marki i ich potrzebami. Obawiam się, że zaniechanie sprzedaży urządzeń z rodziny Mate 40 na europejskim rynku może jeszcze bardziej pogorszyć sytuację chińskiego koncernu w tym regionie. Wiemy już, że Huawei nie złożył prośby o dopuszczenie serii Mate 40 do sprzedaży w Europie w Eurasian Economic Commission. Oznacza to, że raczej na pewno owe flagowce nie trafią do sprzedaży na naszym kontynencie w tym roku. Być może czeka je spore opóźnienie w tej kwestii – podobnie jak wcześniej serie Mate 30.

Pozostaje mieć nadzieję, że pogłoski miną się z prawdą i że koncern Huawei podejmie próbę sprzedaży serii Mate 40 poza Azją. Ubolewam nad problemami chińskiego giganta. Przecież nim otrzymał bana na korzystanie z usług Google, to jego produkty sprzedawały się w naszym kraju świetnie. Oby Huawei mimo wszystko przetrwało ten kryzys na rynku urządzeń mobilnych. Trzymam kciuki!

Źródło: Gizchina

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS