windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android POCO Urzadzenia

Premiera POCO X3 NFC. To będzie murowany hit!

Xiaomi niejednokrotnie udowodniło nam, że pod marką POCO oferowało naprawdę fantastyczne smartfony o świetnej relacji ceny do jakości. Do tej pory jednak mieliśmy do czynienia z modelami o cenie przekraczającej 1500 zł. Przyszedł więc czas na smartfona niskobudżetowego. POCO X3 NFC to materiał na murowany hit!

POCO X3 NFC to rewelacyjny smartfon!

Specyfikacja nowości z logo POCO na obudowie prezentuje się naprawdę fantastycznie. Producent postawił na procesor Snapdragon 732G z Adreno 618, 6 GB RAM i 64 lub 128 GB pamięci na dane. Ponadto, Xiaomi zastosowało na pokładzie urządzenia innowacyjny system chłodzenia:

By zapewnić najwyższą płynność pracy procesora POCO X3 NFC zostało wyposażone w LiquidCool Technology 1.0 Plus. Chłodzący system składający się z dużej, miedzianej rurki i kilku warstw grafitu jest w stanie obniżyć temperaturę procesora nawet o sześć stopni.

Mocne jest także zaplecze fotograficzne. Xiaomi postawiło na cztery obiektywy o następujących parametrach:

  • jednostka główna 64 MP, Sony MX682, 1/1.73“, ƒ/1.89, 1.6μm 4-w-1 Super Pixel, 6P soczewek, PDAF,
  • obiektyw ultraszerokokątny 13 MP,
  • obiektyw makro 2 MP,
  • sensor głębi 2 MP.

Całość zasila bateria o pojemności 5160 mAh ze wsparciem dla szybkiego ładowania 33W. Pozytywnie zaskakuje także zestaw pozostałych elementów specyfikacji. Na pokładzie POCO X3 NFC uświadczymy bowiem głośników stereo, złącza jack 3,5 mm, Dual SIM, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1, NFC, diody IRDA, czytnika linii papilarnych w bocznej ramce oraz zwiększonej odporności na zachlapanie (IP53).

Znamy przewidywane polskie ceny POCO X3 NFC. I muszę przyznać, że kształtują się one REWELACYJNIE! Zobaczcie sami:

  • 64 GB – 999 złotych,
  • 128 GB – 1199 złotych.

Dodatkowo, w przedsprzedaży, cena obydwu wersji zostanie obniżona o 100 zł. I jak tu nie szanować Xiaomi? A czy Wy skusicie się na zakup POCO X3 NFC?

Źródło: informacja prasowa

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS