windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Redmi Urzadzenia Xiaomi

Taki będzie Redmi Note 10! Poznaliśmy wygląd świetnej nowości Xiaomi!

Kilka dni temu w sieci pojawiły się pierwsze przecieki związane z nadchodzącą nowością od Xiaomi – mowa oczywiście o Redmi Note 10. Dziś natomiast dowiedzieliśmy się w końcu jak może wyglądać ten przystępny cenowo smartfon. Zaskoczenia nie ma, a samo wzornictwo jednoznacznie nawiązuje do droższych smartfonów z linii K.

Zmiany są, ale nie ma wizualnej rewolucji!

Producent w przypadku tej nowości postawi na ekran o przekątnej około 6,5″ i rozdzielczości Full HD+. Rolę serca tego smartfona ma pełnić procesor Snapdragon 765G. Dzięki niemu Redmi Note 10 ma być demonem wydajności w swoim przedziale cenowym. Układ będzie wspierany przez 8 GB pamięci RAM oraz najpewniej 128 GB wbudowanej pamięci. Xiaomi z pewnością postawi także na solidne zaplecze fotograficzne. Obstawiam, że możemy mieć do czynienia z czterema obiektywami na czele z głównym o rozdzielczości 64 MP. Mam nadzieję, że koncern z Chin nie poskąpi na pojemności baterii (6000 mAh byłoby mile widziane) oraz że nowość zaoferuje dostęp do modułu NFC. Jeśli Xiaomi połączy tak wyborną specyfikację z przyzwoitą ceną nie przekraczającą 1200 zł, to Redmi Note 10 zrobi na rynku furorę.

Pozostaje nam czekać na oficjalną premierę tego smartfona. Jeśli Redmi Note 10 oferuje tak niezłą specyfikację, to aż strach pomyśleć, jak ciekawie będzie się prezentował Redmi Note 10 Pro! No cóż – musimy uzbroić się w cierpliwość i liczyć na to, że w najbliższych tygodniach pojawią się w sieci wieści związane także z tym drugim urządzeniem.

Źródło: GSM Arena

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS