windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki LG Urzadzenia

LG Wing to dopiero początek! Wysyp innowacji od producenta z Korei?

Pamiętacie jeszcze te czasy, kiedy to Nokia wraz ze swoimi urządzeniami z serii N i E była na rynku telefonów liderem innowacyjności? Minęły one bezpowrotnie i staliśmy się niewolnikami szklanych tafli rzadko kiedy oferujących nam naprawdę niezwykłe koncepcje od strony sprzętowej. Jakiś czas temu jednak zaczęły do sieci wyciekać informacje związane z niezwykłym LG Wing i – jak się okazuje – są one początkiem czegoś większego, jeśli chodzi o koncepcje lansowane nam przez koreański koncern!

LG teasuje Explorer Project!

Według LG, Project Explorer to nowa seria urządzeń o „wyjątkowych i niezbadanych jeszcze możliwościach użytkowania”. Co koncern z Korei może rozumieć pod tym pojęciem? Na pewno nieszablonowe urządzenia, których funkcje od strony hardware’owej mają otworzyć przed nami nowe możliwości. Jednym z nich będzie LG Wing. Jego premiery (według poniższego teasera) możemy się spodziewać już 14 września. Podejrzewam też, że w tym samym dniu LG zdradzi nam, w jakim kierunku będzie zmierzał Explorer Project i nakreśli nam jakie urządzenia w jego ramach będzie chciało nam zaserwować w niedalekiej przyszłości.

Być może dzięki wspomnianemu projektowi doczekamy się naprawdę niezwykłych i przyzwoicie wyposażonych smartfonów, które na ulicy będą przykuwały wzrok i jednocześnie urzekały nas nieszablonowymi funkcjonalnościami. Na razie jednak ciężko jest mi wyobrazić sobie w jaki sposób taki LG Wing miałby odmienić rynek urządzeń mobilnych. Nie wyobrażam też sobie jakie zastosowanie miałbym znaleźć dla rozsuwanego w nietypowy sposób, podwójnego wyświetlacza. Ale może LG rozwieje te wątpliwości już za kilka dni?

A jak Wam podoba się LG Wing? Co myślicie o tego typu smartfonach?

Źródło: LG

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS