windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android OnePlus Plotki/przecieki Urzadzenia

Nadchodzi OnePlus 8T! Co o nim wiemy?

OnePlus w tym roku zaprezentował nam naprawdę ciekawe nowości. Mowa o flagowcach 8 i 8 Pro, czy średnio-półkowym modelu Nord. Chiński koncern ma jeszcze jednak w zanadrzu kilka naprawdę ciekawych propozycji. Mam na myśli smartfon niskobudżetowy, inteligentny zegarek czy urządzenia 8T i 8T Pro. Obraz tego przedostatniego zaczyna się nam coraz bardziej klarować dzięki licznym przeciekom trafiającym do sieci!

OnePlus 7T wkrótce z następcą!

OnePlus 8T jeszcze tej jesieni!

Znamy już częściową specyfikację nachodzącej nowości od OnePlus i muszę przyznać, że prezentuje się ona naprawdę zachęcająco! W przypadku omawianego smartfona producent postawi na panel AMOLED o przekątnej 6,55″ i odświeżaniu 120 Hz. Sercem urządzenia ma być procesor Qualcomm Snapdragon 865+, połączony z 8 GB RAM i 128 GB pamięci na dane. Nie zawiedzie nas również zaplecze fotograficzne. Główny aparat zaoferuje nam dostęp do czterech obiektywów. Będą to:

  • jednostka główna 48 MP,
  • obiektyw ultraszerokokątny 16 MP,
  • sensor makro 5 MP,
  • oczko do pomiaru głębi 2 MP.

Premiery nowości od OnePlus (modeli 8T i 8T Pro, smartfona niskobudżetowego oraz zegarka) spodziewamy się na przełomie września i października. Nie znamy jeszcze przewidywanych cen nowości, ale możemy się spodziewać, że ceny flagowych OnePlusów nie będą raczej odbiegały od kwot, które w momencie rynkowego debiutu dane nam było zapłacić za ich poprzedników.

Źródło: Twitter

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS