windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Google Plotki/przecieki Urzadzenia

Google Pixel 5 świetnie wyceniony? Może być hitem!

Premiera Pixela 5 od Google zbliża się wielkimi krokami. Wobec słabego zainteresowania poprzednikiem, koncern z Mountain View musi zaoferować nam naprawdę dobrze wyposażonego – i co ważniejsze – korzystnie wycenionego smartfona. Sprawdźmy co w tych kwestiach wiadomo nam na kilkanaście dni przed premierą!

Pixel 5 od Google ma być przystępny cenowo!

Pixel 5 zapowiada się na solidnego, nie przekombinowanego smartfona z podwójnym obiektywem głównym, czytnikiem linii papilarnych na „pleckach” (to moim zdaniem ogromny plus) oraz oczkiem kamery do selfie na przednim panelu. Wiemy także, że nowość z Mountain View będzie stosunkowo kompaktowym smartfonem. Producent postawi na wyświetlacz o przekątnej 6,1″, rozdzielczości QHD+ oraz odświeżaniu 90 Hz. Ponadto możemy liczyć na obecność średniopółkowego procesora Snapdragon 765G zasilanego baterią o pojemności 3080 mAh. Pamięci operacyjnej i na dane także nie powinno nam zabraknąć, choć nie poznaliśmy jeszcze w tej kwestii konkretnych liczb. Niektórzy z Was będą zapewne przecierać oczy ze zdumienia czytając o tym, na jaki procesor postawi Google. Powinniśmy jednak pamiętać, że oprogramowanie dla smartfonów Pixel jest z reguły świetnie zoptymalizowane. Zastosowanie jednostki ze średniej półki cenowej może być podyktowane chęcią obniżenia ostatecznej ceny smartfona Pixel 5.

No właśnie – co z ceną? Najnowszy przeciek dotyczący rynku niemieckiego mówi o cenie smartfona Google Pixel 5 opiewającej na 629 euro, co w bezpośrednim przeliczeniu daje 2780 złotych. Jeśli natomiast polska cena nie przekroczy 3000 złotych, to nowość z Mountain View może być prawdziwym hitem!

Źródło: Twitter

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS