windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Social Media

Ważna zmiana w Messengerze! Koniec z dublowaniem funkcji?

Messenger to podstawowy komunikator dla wielu z nas. Już dość dawno przeszedł poważne zmiany pod względem wizualnym, które jednocześnie mocno odciążyły go z przeładowania rozmaitymi, niepotrzebnymi funkcjami. Pozostały jednak Relacje, które występowały zarówno w Messengerze, jak i w kliencie Facebooka. Ktoś chyba poszedł w końcu po rozum do głowy i postanowił to zmienić!

Messenger w końcu bez inwazyjnych Relacji!

Messenger jest podstawowym narzędziem komunikacji dla wielu z nas. Dlatego tak ważnym jest, by jego interfejs nie był przeładowany i prezentował się czytelnie. Problem w tym, że do tej pory główny widok komunikatora „zaśmiecały” nam relacje, czyli funkcja skopiowana z aplikacji klienckiej serwisu Facebook. Było to rozwiązanie, na które narzekało wielu użytkowników. Dlatego programiści Facebooka podjęli decyzję o przeniesieniu Relacji z głównego widoku Messengera do zakładki Osoby, gdzie pojawiły się one już jakiś czas temu. Tam nie będą już tak mocno nam przeszkadzały i kłuły w oczy osób, które nie korzystają z nich na co dzień.

Jak widać Relacje nie odchodzą całkowicie z Messengera, jednak nie będą już funkcją tak przeszkadzającą na głównym ekranie komunikatora. Chętni będą mogli skorzystać z tej opcji, ale nie będzie nas już ona rozpraszała w trakcie prowadzenia konwersacji. To naprawdę pozytywna zmiana!

Źródło: Facebook

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS