windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Huawei Oppo Xiaomi

Android 11 tuż tuż? Producenci szukają testerów!

Premiera Androida 11 zbliża się wielkimi krokami. Wszyscy oczekujemy, że Google zaprezentuje światu najnowszą odsłonę swojego systemu jeszcze w tym miesiącu. Producenci smartfonów natomiast szykują się już do udostępnienia tej ważnej aktualizacji swoim kluczowym produktom. Wiemy już, że testy Androida 11 z One UI 3 prowadzi już dla serii Galaxy S20 Samsung. Teraz czas na kolejnych, rynkowych graczy!

Testuj system Android 11 z tymi producentami!

Oczywiście testerami Androida 11 mogą zostać wyłącznie posiadacze wybranych smartfonów. Muszą też oni zobligować się do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami z producentami w języku angielskim. Warto się pośpieszyć z decyzją, gdyż liczba osób mogących brać udział w testach z pewnością będzie dość mocno ograniczona. Do testów są w tej chwili zapraszani właściciele następujących smartfonów:

  • Xiaomi: Mi 10, Mi 10 Pro i POCO F2 Pro – [LINK]
  • OPPO: Find X2, Find X2 Pro, Reno3 4G i Reno3 Pro 4G – [LINK]
  • Huawei:  P40, Mate 30 i MatePad Pro – [LINK]

Jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w testach to powinniście pamiętać, że są one rekomendowane wyłącznie dla zaawansowanych użytkowników. W ich toku bowiem mogą pojawić się problemy ze stabilnością działania oprogramowania.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to obstawiam, że pod koniec października, lub na początku listopada Android 11 trafi na pokład pierwszych smartfonów już oficjalnie. I najpewniej będą to flagowce. W przypadku urządzeń średnio półkowych i tych najtańszych proces dystrybuowania aktualizacji będzie trwał zapewne do połowy przyszłego roku.

Źródło: XDA

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS