windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Dobre wieści! Ważna aktualizacja dla zeszłorocznych flagowców Samsunga już jest!

Samsung zapowiedział ostatnio, że zamierza wspierać swoje flagowce dużymi aktualizacjami Androida przez trzy lata. Nie możemy jednak zapominać, że koncern z Korei serwuje wspomnianym urządzeniom także pomniejsze aktualizacje, dzięki którym wprowadza do nakładki systemowej istotne nowości. Przykładem może być tutaj One UI 2.5, które właśnie trafia na pokład kolejnych ex-flagowców.

Serie Galaxy S10 i Galaxy Note 10 już z One UI 2.5!

Samsung tym razem błyskawicznie uporał się z przygotowaniem odpowiedniej aktualizacji dla swoich ubiegłorocznych flagowców. Smartfony z rodzin Galaxy S10 i Galaxy Note 10 u pierwszych użytkowników otrzymują właśnie nową wersję nakładki systemowej – One UI 2.5. Wprowadza ona do interfejsu Koreańczyków kilka dość istotnych, nowych funkcji. Wystarczy wspomnieć chociażby o bezprzewodowym trybie Dex. Dzięki niemu w wygodny sposób połączymy naszego smartfona z telewizorem. Po podłączeniu do takiego zestawu bezprzewodowych myszy i klawiatury, z powodzeniem zastąpi nam on w podstawowych zastosowaniach komputer. Usprawnień doczekała się także systemowa aplikacja aparatu – nowe opcje do niej dodane umożliwią nagrywanie jeszcze bardziej profesjonalnych materiałów wideo oraz szerszą kontrolę nad parametrami wykonywanych przez nas zdjęć.

Oczywiście aktualizacja rozsyłana jest falami dla poszczególnych regionów. Na pokład Waszych egzemplarzy ubiegłorocznych flagowców powinna trafić w ciągu kilku bądź kilkunastu kolejnych dni. Dajcie konieczne znać, na którą spośród nowych funkcji czekacie najbardziej!

Źródło: Samsung

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS