windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Apple iOS Plotki/przecieki

System szybciej niż urządzenia? Nowe przesłanki z obozu Apple!

Fani Apple z niecierpliwością wyczekują premier zarówno nowych urządzeń, jak i kolejnych wersji systemu z Cupertino – iOS 14, iPad OS 14 oraz macOS Big Sur. Prezentacji kolejnych smartfonów z jabłkiem na obudowie możemy się spodziewać najpewniej na przełomie września i października. Jak się jednak okazuje, dystrybucja nowych wersji oprogramowania może wystartować nieco szybciej!

Apple udostępni nową wersję iOS na dniach?

Apple nie jest jeszcze gotowe na to, by w tej chwili wystartowała sprzedaż nowych iPhone’ów – na półki sklepowe mają one trafić w październiku. Nowa wersja iOS jest już jednak praktycznie gotowa i tutaj pojawia się pytanie – czy Apple poczeka z jej udostępnieniem do momentu rynkowego debiutu nowych smartfonów, czy może udostępni iOS 14 jeszcze we wrześniu? Przesłanką przemawiającą za drugim scenariuszem jest fakt, że w tym miesiącu mają zostać zaprezentowane i wprowadzone do sprzedaży nowe wersje Apple Watch oraz iPad’a Air. Ten pierwszy pracował będzie pod kontrolą oprogramowania watchOS 7, który w wersji beta kompatybilny jest wyłącznie z iOS 14. By prawidłowo działał w połączeniu z naszymi iPhone’ami będą one musiały pracować w oparciu o najnowszą wersję systemu.

No cóż – przesłanki to jedno, a realia rynku to zupełnie inna kwestia. Jestem ciekaw jak Apple wybrnie z sytuacji. Na razie nie pojawiła się żadna oficjalna zapowiedź konferencji koncernu z Cupertino. Mam nadzieję, że jakieś wieści trafią do nas w przeciągu kilku nadchodzących dni. Czekam z niecierpliwością!

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS