windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki E-commerce

Ważne zmiany na Allegro! Z korzyścią dla kupujących?

Allegro chyba ostatnio dość mocno zdało sobie sprawę z tego, że serwis czeka za jakiś czas otwarta wojna o klienta z Amazonem. Dlatego też wdrażane są w nim kolejne zmiany mające ułatwić życie zarówno sprzedającym, jak i kupującym. Już wkrótce w życie wejdzie kolejna z nich, która sprawi, że oczekiwanie na naszą przesyłkę, jak i śledzenie jej losów będzie o wiele mniej stresującym zajęciem.

Teraz lepiej prześledzisz wybraną metodę dostawy!

Allegro zamierza zadbać o to, żebyśmy mieli dokładny pogląd na to, jak szybko dotrze do nas nasze zamówienie. Dlatego właśnie serwis umożliwi nam jeszcze przed finalizacją zakupu zapoznanie się z przewidywanym czas dostawy, wybór najszybszej opcji i później – monitorowanie naszej przesyłki w drodze. Prezes Allegro wypowiada się o nowościach w następującym tonie:

Wprowadzamy kolejne usprawnienie zakupów na Allegro. Teraz klienci mogą zobaczyć przewidywany czas dostawy i łatwo wybrać te oferty, które dotrą szybko. Obecnie na Allegro jest około 66 mln ofert, które mogą dotrzeć w 1-2 dni. W takim czasie dostarczanych jest już prawie 80 proc. zamówień. Dzięki tej innowacji możemy zaoferować naszym klientom doświadczenie zakupowe na światowym poziomie.

Oferty z błyskawiczną dostawą zostaną w specjalny sposób oznaczone na liście – zostanie przy nich podana informacja „dostawa dzisiaj”, „dostawa jutro” lub „dostawa pojutrze”. Ponadto możliwe będzie wygodne wyszukiwanie takich ofert – w filtrach dodana zostanie specjalna opcja, dzięki której będziemy mogli od ręki odszukać produkty z tak szybką wysyłką. Kolejną, ważną nowością ma być możliwość szczegółowego śledzenia naszej paczki (poszczególnych etapów jej dostarczania) już z poziomu aplikacji Allegro. To naprawdę wygodne i praktyczne rozwiązanie!

A jak Wam podobają się zmiany na Allegro? Czy ułatwią Waszym zdaniem dokonywanie zakupów? Zapraszam Was do dyskusji!

Źródło: Allegro

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS