windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Akcesoria Aktualności Samsung Smartwatche

Samsung Galaxy Fit 2 oficjalnie! Godny konkurent dla Mi Banda 5?

Rynek opasek sportowych dość prężnie się rozwija i trudno w jego przypadku wskazać zdecydowanego lidera. Co prawda Xiaomi robi furorę z każdą kolejną generacją Mi Banda, ale mocnym graczem w segmencie jest też Samsung. Koreańczycy zaprezentowali właśnie opaskę Galaxy Fit 2 i muszę przyznać, że prezentuje się ona imponująco.

Samsung prezentuje nową opaskę sportową!

Samsung Galaxy Fit 2 to następca popularnej, zaprezentowanej rok temu opaski fitness. Koncern z Korei postawił na sprawdzone wzornictwo i formę. Gadżet został wyposażony w kolorowy, dotykowy ekran AMOLED 3D o przekątnej 1,1”, który pozwala odczytywać powiadomienia otrzymywane na telefon oraz podglądać status aktywności użytkownika. Opaskę będziemy mogli w szerokim zakresie personalizować – Samsung odda nam do dyspozycji aż 70 różnych tarcz. O płynną pracę opaski nie będziemy się martwić. Na jej pokładzie Samsung oferuje aż 1,5 GB pamięci RAM. Ponadto możemy liczyć na obecność baterii o pojemności 159 mAh, która pozwoli na pracę opaski przez 15 dni lub nawet do 21 dni. Opaska jest bardzo lekka – waży zaledwie 21 gramów i spełnia normę odporności IP68. Kompatybilna jest z urządzeniami pracującymi pod kontrolą Androida w wersji od 5.0 w górę i z co najmniej 1,5 GB RAM oraz iPhone’ami – od iPhone 7 z iOS co najmniej w wersji 10.0.

Polska cena opaski nie została jeszcze podana. Nie spodziewam się jednak cudów i rewolucji w tej kwestii. Poprzednia generacja opaski do dziś kosztuje 399 złotych i raczej nie spodziewałbym się drastycznej zmiany w przypadku następcy. Jeśli cena będzie niższa, to uznam to za naprawę pozytywne zaskoczenie.

A z jakich opasek sportowych Wy korzystacie na co dzień? Zapraszamy Was do dyskusji w komentarzach!

Źródło: Samsung

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS