windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Narzędzia Samsung

Samsung Internet z kolejnymi usprawnieniami! Co nowego?

Samsung Internet to jedna z najciekawszych przeglądarek internetowych dedykowanych systemowi Android. Użytkownicy cenią ją za przejrzysty interfejs, płynną pracę oraz szerokie funkcjonalności. Narzędzie doczekało się właśnie ważnej aktualizacji, która wprowadza kilka przydatnych nowości. Przyjrzyjmy się im bliżej!

Samsung Internet z ważnymi usprawnieniami!

Samsung Internet w najnowszej wersji, czyli v12.1.2.5 można już oficjalnie pobrać. Przeglądarka doczekała się usprawnień trybu ciemnego – w niektórych aspektach ma być on jeszcze bardziej przejrzysty. Ponadto koncern z Korei postawił na wiele drobnych usprawnień rozwiązujących problemy na co dzień potrafiące uprzykrzyć nam życie:

  • naprawiono błąd trybu desktopowego związany z powiększaniem obrazu,
  • zlikwidowano błąd, który powodował ogólne błędy i awarie aplikacji podczas przełączania się z odtwarzania wideo typu picture-in-picture na pełnoekranowe,
  • naprawiono błąd powodujący problemową współpracę na linii przeglądarka – moduł GPS.

Oczywiście najnowsza wersja przeglądarki Samsung Internet nie trafi od razu w ręce wszystkich użytkowników. Aktualizacja będzie bowiem udostępniana falami. Według koncernu z Korei taki sposób dystrybucji ma nas uchronić przed ewentualnymi błędami, które mogłyby się pojawić podczas użytkowania programu. W takiej sytuacji Samsung może sprawnie przerwać rozsyłanie aktualizacji, zanim trafi ona na pokład szerszego grona urządzeń.

A z której mobilnej przeglądarki Wy korzystacie na co dzień? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Źródło: SamMobile

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS