windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy M51 oficjalnie! To może być hit!

Samsung pokazał niejednokrotnie, że potrafi projektować naprawdę ciekawie wyposażone smartfony, które mogą rywalizować pod wieloma względami z mocną, chińską konkurencją. Przykładem może być tu wyceniony naprawdę korzystnie model Galaxy M21. Czy Galaxy M51 powtórzy sukces tego urządzenia? Nowość zadebiutowała właśnie oficjalnie o niedługo powinna trafić do sprzedaży także w Polsce!

Samsung Galaxy M51 ma zadatki na prawdziwy hit!

Nowe urządzenie mające konkurować ze średniopółkowymi smartfonami z Chin ma oferować całkiem przyzwoitą specyfikację. Obraz wyświetlany będzie na 6,7-calowym ekranie typu AMOLED z otworem na frontową kamerkę. Centralną rolę w przypadku Galaxy A51 pełnił będzie najpewniej procesor Snapdragon 730G (Samsung na razie milczy w tej kwestii) wspierany przez 6 GB pamięci RAM ora z – najprawdopodobniej – 128 GB przestrzeni dyskowej na pliki użytkownika. Zestaw aparatów ma obejmować cztery obiektywy z głównym 64MP z matrycą ISOCELL Bright GW1. Największym smaczkiem ma być jednak zastosowana na pokładzie tego urządzenia potężna bateria. Jej pojemność ma wynosić aż 7000(!) mAh.

Znamy już niemiecką cenę nowości, która wynosi 360,01 euro, co w przeliczeniu na złotówki równa się kwocie około 1585 złotych. Jeśli polska cena nie będzie od niej mocno odbiegała, to produkt koncernu z Korei może znaleźć całkiem spore grono entuzjastów.

Źródło: Samsung

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS