windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki E-commerce

Aplikacja InPost z ważną aktualizacją. Długo czekaliśmy!

Paczkomaty InPost przebojem zdobyły polski rynek usług kurierskich. Nic w tym dziwnego – jest to bardzo popularna metoda odbierania przesyłek i sam z niej chętnie korzystam. Całkiem nieźle skrojono także aplikację pozwalającą na śledzenie i odbieranie paczek, a dzisiaj doczekała się ona dość istotnej dla użytkowników Androida aktualizacji!

Aplikacja InPost w końcu z trybem ciemnym!

Aplikacja InPost została właśnie wzbogacona o tryb ciemny. Trochę przyszło nam na niego czekać – niemal rok. Trzeba jednak przyznać, że programiści giganta usług kurierskich w Polsce stanęli na wysokości zadania. „Dark mode” prezentuje sie czytelnie i przejrzyscie. InPost postawił na połączenie czerni i odcieni szarości. Oczywiście do wyboru mamy jedną z trzech opcji – motyw jasny, ciemny, bądź uzależniony od aktywnego motywu systemowego. Z aktualizacji jestem bardziej niż zadowolony – sam na co dzień korzystam wyłącznie z ciemnego motywu w przypadku Androida. A przecież jeszcze całkiem sporo aplikacji nie doczekało się odpowiedniego pakietu poprawek wprowadzającego m.in. „dark mode”.

Czasami nie rozumiem, co takiego trudnego jest w przystosowaniu aplikacji do standardów ciemnego motywu Androida. Z zadania tego nie potrafi wybrnąć sam koncern Google. Kilka dni temu „dark mode” trafił na pokład apki Google Home (służącej m.in. do obsługi Chromecasta), a nadal nie ma go w nowej apce Analytics czy chociażby

Źródło: własne

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS