windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android LG Plotki/przecieki Urzadzenia

Innowacje nie muszą kosztować tysięcy? LG Wing zapowiada się ciekawie!

Ostatnimi czasy możemy zaobserwować ciekawy trend wśród producentów smartfonów. Koncerny takie, jak Samsung, Huawei czy Motorola chcą nam zaoferować coraz ciekawsze urządzenia wyposażone w elastyczne ekrany. Zupełnie inną drogą podąża natomiast koncern LG, który nie dość, że do niektórych flagowców oferuje doczepiany, dodatkowy ekran (Dual Screen), to pracuje obecnie nad bardzo ciekawym konceptem urządzenia – modelem Wing.

LG Wing zapowiada się ciekawie! Cena nie będzie kosmiczna!

LG Wing to ciekawy smartfon z obrotowym ekranem, który odchyla się na bok. Od strony wizualnej wygląda to bardzo ciekawie. Ale czy taki rodzaj ekranu znajdzie szersze zastosowanie na co dzień? Tutaj wiele będzie zależało od twórców aplikacji oraz od samego koncernu LG. Takie rozwiązanie może być wygodne, gdy np. chcemy korzystać z nawigacji i jednocześnie wygodnie przełączać utwory w Spotify. Może być także dobrym pomysłem gdy oglądamy materiały wideo i jednocześnie będziemy chcieli korzystać z komunikatora. Być może ciekawe sposoby na wykorzystanie tej nowości LG zaprezentuje w dniu oficjalnej premiery.

Sam LG Wing nie będzie tak drogi, jak smartfony z elastycznymi ekranami. Ma kosztować około 1000 USD. Możemy też liczyć, że jego cena szybko ulegnie obniżeniu – urządzenia LG bowiem dość szybko tracą na wartości. Nie da się jednak ukryć, że będzie raczej rynkową ciekawostką, niż smartfonem wyznaczającym trendy.

Źródło: Android Autorithy

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS