windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android OnePlus Smartwatche Urzadzenia

Zegarek od OnePlus coraz bliżej! Będzie hit?

OnePlus jeszcze całkiem niedawno kojarzył się nam wyłącznie z dobrze wyposażonymi, wysokopółkowymi smartfonami. W tym roku jednak na rynku zadebiutował model Nord, a w przygotowaniu jest jeszcze ciekawe urządzenie z najniższej półki cenowej. Dziś natomiast dotarły do nas informacje wskazujące na to, że koncern z Chin może szykować się również do debiutu w segmencie inteligentnych zegarków!

OnePlus postawi na ekspansję w nowym segmencie!

Segment inteligentnych zegarków to ciągle bardzo dynamicznie rozwijająca się sekcja rynku urządzeń mobilnych. Mamy już tu naprawdę mocnych graczy z uznanymi produktami, jak Apple, Samsung czy Huawei. Mamy także producentów, których urządzenia dopiero zapisują się w naszej świadomości – jak OPPO czy Xiaomi. Jeśli OnePlus zadebiutuje na rynku z przytupem, oferując nam smartwatch o świetnym stosunku ceny do jakości i oferowanych możliwości, to producent ma szansę na osiągnięcie sporego sukcesu. Sygnałem wskazującym na to, że OnePlus poczynił już jakieś działania w kierunku rynkowej premiery swojego zegarka, są informacje wychwycone na stronie organizacji certyfikującej urządzenia elektroniczne w Indonezji. Pojawiła się tam informacja o gadżecie o nazwie OnePlus Watch.

Póki co parametry zegarka oraz warianty w jakich zostanie wydany pozostają objęte tajemnicą. Mam nadzieję, że lada moment w sieci pojawią się jakieś konkretniejsze informacje na jego temat. Osobiście liczę na połączenie szerokiej funkcjonalności z eleganckim wzornictwem. OnePlus – nie rozczaruj nas!

Źródło: Phone Arena

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS