windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android OnePlus Plotki/przecieki Urzadzenia

Tani OnePlus już tuż tuż! Zmiażdży konkurencję?

OnePlus w tym roku bardzo pozytywnie nas zaskakuje. Co prawda wprowadził na rynek dość drogie flagowce, jednak zaprezentował także model Nord, który rozpycha się łokciami w średniej półce cenowej. Wielkimi krokami zbliża się jednak być może największy hit chińskiego koncernu – model Clover. Ma on spore szanse na to by zrobić furorę wśród użytkowników o najmniej zasobnych portfelach!

OnePlus Clover to będzie hit za grosze!

OnePlus Clover ma kosztować 200 USD, czyli w Polsce jego cena raczej nie powinna przekroczyć 1000 złotych. Co to niskobudżetowe urządzenie zaoferuje nam w zamian? Producent postawi na o ekran o przekątnej 6,52″ i rozdzielczości HD+. Sercem tego smartfonu ma być procesor Snapdragon 460, czyli przyzwoitą jednostkę dla niedrogich smartfonów. Do współpracy dostanie ona 4 GB RAM i 64 GB pamięci na dane, co jest solidnym minimum w przedziale cenowym do 1000 złotych. Ponadto niskobudżetowy OnePlus zaoferuje nam dostęp do potrójnego aparatu (13 MP + 2 MP + 2 MP) oraz do dość wydajnej baterii o pojemności 6000 mAh (ładowanie 18W). Pozostaje mieć nadzieję, że atutem OnePlusa Clover w rywalizacji z konkurentami będzie doskonale zoptymalizowana nakładka Oxygen OS oraz długi okres wsparcia dużymi aktualizacjami Androida.

Niestety nie znamy jeszcze daty premiery wspomnianej nowości. Podejrzewam jednak, że może ona mieć miejsce na przełomie września i października. OnePlus Clover ma być smartfonem dostępnym globalnie. Liczę na to, że jego cena w naszym kraju nie będzie przesadzona. Wtedy konkurencja może się obawiać.

Źródło: Android Central

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS