windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple Plotki/przecieki Urzadzenia

Apple iPhone 12 z ubogim zestawem na start?

iPhone 12 to chyba najbardziej wyczekiwany smartfon, którego premiera jeszcze w tym roku przed nami. Konferencje Apple zawsze wzbudzają ogromne emocje. Nie inaczej może być i tym razem. Koncern z Cupertino może jednak także nas rozczarować. Wskazują na to wstępne przecieki. Czy zestaw dołączany do nowych flagowców Apple będzie wyjątkowo skromny?

iPhone 12 bez słuchawek i ładowarki! Zawód? Spory!

Na Twitterze pojawiły się pierwsze informacje ze strony popularnych leaksterów wskazujące na to, że iPhone 12 może być sprzedawany przez Apple bez ładowarki i słuchawek w zestawie. Brzmi jak kiepski żart, prawda? W końcu mamy do czynienia z urządzeniem, które w najbardziej „wypasionej” wersji ma kosztować ponad 1000 USD. Powody, dla których Apple zrezygnuje z akcesoriów dla nowych iPhone mogą być dwa. Pierwszy z nich, to szczytne działania Apple mające na celu zadbanie o środowisko poprzez powstrzymanie się z produkcją kolejnych elektrośmieci. Ja jednak bardziej obstawałbym przy drugim – względach ekonomicznych. Każdy iPhone 12 ma obsługiwać sieć 5G, co wiąże się z droższą produkcją, a wyjęcie wspomnianych akcesoriów z pudełka pozwoli zachować ceny zbliżone do zeszłorocznych. A obserwując ostatnie poczynania Apple trudno nie odnieść wrażenia, że koncern dąży do udowodnienia nam, że jego produkty są bardzo opłacalne w zakupie.

No cóż – pozostaje mieć nadzieje, że przecieki się nie sprawdzą i że Apple nie potraktuje w taki sposób fanów marki. Nie ukrywam, że sam wydając naprawdę niemałe pieniądze na topowego smartfona oczekuję, że w zestawie z nim otrzymam adekwatny do ceny zestaw akcesoriów. Takie zabiegi byłyby bardziej „na miejscu” w przypadku niżej pozycjonowanych smartfonów.

Źródło: Twitter

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS