windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Gry iOS

The Witcher Monster Slayer to fantastyczna nowość dla fanów Wiedźmina!

Gry bazujące na rozszerzonej rzeczywistości zyskują na popularności. Impulsem do ich rozwoju był boom na Pokemon GO, który wybuchł kilka lat temu. Od tego czasu doczekaliśmy się podobnych produkcji osadzonych w uniwersum Parku Jurajskiego czy Harry’ego Pottera. Tym razem jednak mamy dla Was naprawdę świetne wieści. Nadchodzi bowiem The Witcher Monster Slayer, który może być prawdziwym hitem!

The Witcher Monster Slayer zapowiada się ciekawie!

Mechanika nowej gry osadzonej w uniwersum Wiedźmina bardzo mocno będzie nawiązywać do chociażby Pokemon GO. The Witcher Monster Slayer będzie korzystał z AR, czyli rozszerzonej rzeczywistości i oddawał bardzo spore możliwości działania w ręce samych użytkowników. Na pierwszych trailerach widzimy imponującą oprawę graficzną – na pewno gra będzie wymagała posiadania przez nas stosunkowo mocnego smartfona pracującego pod kontrolą Androida albo iOS. Zadaniem gracza będzie walka z potworami, które znane są z gier i książek. Nie znamy jeszcze natomiast mechaniki rozgrywki i tego w jaki sposób będziemy rozwijać postać oraz prowadzić potyczki. Tego dowiemy się zapewne w ciągu kilku, nadchodzących miesięcy.

Mam nadzieję, że wspomniany wyżej, niekwestionowany materiał na hit zostanie udostępniony już w przyszłym roku, a prace nad nim przebiegały będą sprawnie. Nikt z nas nie chciałby bowiem, żeby wydłużały się one tak, jak w przypadku innego, murowanego, nadchodzącego hitu – Diablo Immortal. Czekamy na dalszy bieg wydarzeń w sprawie.

Źródło: CD Projekt Red

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS