windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Nowy król średniej półki cenowej? Samsung Galaxy M51 na renderach!

Samsung nie ustaje w ofensywnie modelowej we wszystkich segmentach rynku smartfonów. Jest to konieczne by dystansować od swojej pozycji coraz mocniejsze Xiaomi. Jednym z ciekawszych urządzeń wkraczających właśnie do oferty koncernu z Korei jest model Galaxy M51. Czy warto będzie wydać na niego pieniądze?

Samsung Galaxy M51 zapowiada się świetnie!

Nowe urządzenie mające konkurować ze średniopółkowymi smartfonami z Chin ma oferować całkiem przyzwoitą specyfikację. Obraz wyświetlany będzie na 6,5-calowym ekranie typu AMOLED z otworem na frontową kamerkę. Centralną rolę w przypadku Galaxy A51 pełnił będzie procesor Snapdragon 730G wspierany przez 8 GB pamięci RAM ora z – najprawdopodobniej – 128 GB przestrzeni dyskowej na pliki użytkownika. Zestaw aparatów ma obejmować cztery obiektywy z głównym 64MP z matrycą ISOCELL Bright GW1. Największym smaczkiem ma być jednak zastosowana na pokładzie tego urządzenia potężna bateria. Jej pojemność ma wynosić aż 7000(!) mAh

Pozostaje mieć nadzieję, że Samsung nie zażyczy sobie za Galaxy M51 ceny, która zabije sprzedaż tego smartfona już na starcie. Biorąc pod uwagę kwotę, jaką trzeba zapłacić za Galaxy M31s, to na nowszy, lepiej wyposażony model trzeba będzie pewnie wyłożyć około 1799 złotych. Czy w obliczu mocnej konkurencji za podobne pieniądze – w postaci OnePlusa Nord, Pixela 4a czy iPhone SE warto będzie wydać taką kwotę na smartfona z „niskobudżetowej” linii Samsunga? Odpowedzcie sobie sami.

Źródło: Sudhanshu

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS