windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Gry

Epic znów zaskakuje! Hitman do pobrania za darmo!

Nie ustaje rywalizacja pomiędzy Steam, a Epic Games Store i zażarta walka pomiędzy tymi serwisami o uwagę graczy. Ten drugi już po raz kolejny zaskakuje nas naprawdę wartościowym tytułem udostępnionym za darmo. Tym razem padło na prawdziwego klasyka! W Epic do zgarnięcia jest Hitman – tytuł, obok którego nie można przejść obojętnie!

Rewelacyjny Hitman przez kilka dni za darmo – śpieszcie się!

Epic sprawia nam nie lada prezent – po raz kolejny otrzymujemy dość wartościową (249 zł) grę zupełnie za darmo. Aby przypisać ją do naszego konta musimy postąpić tak, jak byśmy ją kupowali – tyle, że w tym przypadku naliczony zostanie specjalny rabat obniżający cenę do 0 zł. Oferowana przez Epic gra to Hitman z 2016 r. Mamy do czynienia rebootem starej i uwielbianej przez wielu graczy serii o zabójcy na zlecenie. Oczywiście w porównaniu do pierwowzoru gra oferuje całkowicie przebudowaną oprawę graficzną oraz możliwość wykonywania misji na różne sposoby w otwartym świecie. Naszym zadaniem będzie likwidacja zleconych celów w wielu różnych zakątkach świata. Będziemy musieli przy tym być dość kreatywni – zadania wymagają główkowania i zaawansowanego planowania każdej akcji. To nie gra w stylu Max Payne, w której brniemy do przodu i naparzamy do przeciwników z broni jak popadnie.

Ja już przypisałem Hitmana do swojego konta i zamierzam w wolnym czasie sprawdzić tą naprawdę niezłą produkcję. A może Wy mieliście już okazję do tego, by przejść tą grę w przeszłości? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się z nami w komentarzach swoimi opiniami!

Źródło: Epic Games Store

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS