windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Akcesoria Aktualizacje Aktualności Urzadzenia Xiaomi

Świetne wieści dla użytkowników Xiaomi Mi Band 5! Ważna aktualizacja już jest!

Xiaomi Mi Band 5 to nowość w ofercie chińskiego koncernu i materiał na jedną z najpopularniejszych opasek fitness na świecie. Od momentu premiery jednak urządzenie komunikowało się z nami w języku angielskim, co mogło frustrować wielu polskich nabywców gadżetu. Mam jednak dla Was dobre wieści! Ten przydatny gadżet doczekał się właśnie arcyważnej dla nas aktualizacji!

Xiaomi Mi Band 5 z językiem polskim!

Xiaomi Mi Band 5 zadebiutował już dobrych kilka tygodni temu. Nad Wisłą jednak pierwotnie opaska sprzedawana była w wersji oferującej angielski język interfejsu – co dla niektórych z nas mogło być problematyczne. Jak się jednak okazuje, Xiaomi stanęło na wysokości zadania. Wcześniejsze przecieki wskazywały na to, że polski interfejs dla opaski będzie dostępny „po 28 sierpnia 2020 roku”. Jednak dla niektórych użytkowników odpowiednia aktualizacja oprogramowania pojawiła się w aplikacji Mi Fit już dzisiaj. Prawdopodobnie aktualizacja udostępniana jest etapami i za jakiś czas będą ją mogli pobrać kolejni posiadaczy opasek z serii Xiaomi Mi Band 5. Musicie więc uzbroić się w cierpliwość.

Xiaomi Mi Band 5 to świetna opaska dostępna w przystępnej cenie. Chyba nie ma w tym segmencie urządzenia o tak korzystnym stosunku ceny do jakości. Dlatego cieszy fakt, że gigant z Korei pomyślał w końcu o polskich użytkownikach. A czy na Waszych egzemplarzach opaski zagościł już polski język?

Źródło: Xiaomi

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS