windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Rewolucja w portfolio Samsunga? W przyszłym roku mogą nas czekać zmiany!

Nowe Samsungi z rodziny Galaxy Note zadebiutowały na rynku stosunkowo niedawno. Koncern z Korei postarał się o to, by oferowały one wysoką jakość wykonania i ogrom przydatnych funkcji. Najnowsze pogłoski wskazują jednak na to, że w przyszłym roku mogą nie zadebiutować już kolejne smartfony z tej linii. Czy są to wieści wiarygodne i czy fani „Notatników” mają się czego obawiać?

Nadchodzi koniec serii Galaxy Note?

Najnowsze pogłoski wskazują na to, że seria Galaxy Note miałaby w przyszłym roku zniknąć z rynku na rzecz najmocniejszego wariantu smartfonu z serii Galaxy S30. To właśnie Galaxy S30 Ultra miałby otrzymać dostęp do stylusa S-Pen i zostałby w ten sposób sukcesorem linii Galaxy Note. Ta natomiast miałaby zostać w przyszłym roku zlikwidowana by zrobić w portfolio Koreańczyków więcej przestrzeni na wciąż stosunkowo mało popularne urządzenia z rodziny Fold (wyposażone w elastyczne ekrany). Są to dość rewelacyjne wieści, ponieważ seria Note ma ogromne rzesze fanów na całym świecie i mogą oni nie być zadowoleni z takiego obrotu spraw!

Mam nadzieję, że pogłoski nie okażą się prawdziwe i że seria Galaxy Note nie zniknie z oferty Samsunga. Są to bowiem wartościowe, dobrze wykonane urządzenia zaprojektowane z myślą o kliencie biznesowym. Moim zdaniem Samsung nadal powinien rozwijać tą serię, gdyż ciągle tkwi w niej ogromny potencjał!

Źródło: TechSpot

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS